Rozdzielnie ELMAT

Rozdzielnie ELMAT w Gorzowie Wlkp.

Bogate doświadczenie przy produkcji urządzeń rozdzielczych, zabezpieczających i pomiarowych. Wyroby nasze posiadają oficjalne dopuszczenia wydane przez Zakłady Energetyczne do stosowania na ich terenie.

Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami urządzeń elektrycznych i nasze bogate doświadczenie nabyte podczas realizacji wielu zamówień, inwestycji i zleceń, gwarantuje zadowolenie naszych klientów z urządzeń wykonanych na wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

Oprócz gotowych rozwiązań, które prezentujemy w katalogu oferujemy również pomoc w projektowaniu i wykonanie rozdzielni o różnorodnym zastosowaniu np. na obiekty przemysłowe, przepompownie, oczyszczalnie ścieków, obiekty handlowe itp.

Produkty elektryczne ELMAT spełniają wymagane normy europejskie, posiadają obowiązujące certyfikaty i atesty gwarantujące wysoką jakość. Specjalizujemy się również w wykonawstwie wszelkich instalacji elektrycznych i energetycznych stosując nowoczesne rozwiązania techniczne i organizacyjne, zgodne ze standardami europejskimi. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową realizację robót w zakresie wykonawstwa elektroinstalacyjnego w zakresie sieci zewnętrznych i wewnętrznych.

Katalog produktów

Wyroby nasze posiadają oficjalne dopuszczenia wydane przez Zakłady Energetyczne do stosowania na ich terenie.

Pobierz katalog
Katalog Elmat Gorzów